•  

  12.06.2019

  ВІТАЄМО КОЛЕГИ З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА 2019!

  Шановні Лікарі ! Сердечно вітаємо Вас з Вашим професійним святом – ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА ! Напередодні Вашого свята прийміть найщиріші слова вдячності за те, що Ви, не шкодуючи своїх сил і часу, приймаєте на себе нелегкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше, що є у людини, – її життя ! Хай усі Ваші благородні[...]
 •  

  28.05.2019

  МЕДІТЕРРА на Всеукраїнській науково-практичній конференції у місті Одеса

  Міністерство охорони здоровя. Міністерство оборони України. Одеський національний медичний університет. Українська асоціація лікарів з малоінвазивних, ендоскопічних і лазерних технологій та Асоціація хірургів одеської області. Запросила компанію МЕДІТЕРРА бути почесним учасником даної конференції,а це  “Актуальні питання воєнно-польової хірургії,політравми та торакальної хірургії”
 •  

  28.05.2019

  Місто Запоріжжя Всеукраїнський медичний симпозіум новітні технології в хірургії

  Компанія МЕДІТЕРРА знову запрошена на конференцію з міжнародною участю в місто Запоріжжя. Програма симпозіуму “Новітні технології в діагностиці та лікуванні сепсису” 16-17 травня відбулася в палаці культури “Металург” за участю асоціації хірургів Запорізької області та під патронатом Запорізької медичної академії.

MEDITERRA

Оптимальний вибір в хірургії

ГОЛОВНА

НОВИНИ

КОНТАКТИ

ПРОДУКЦІЯ

MEDITERRA

ТОВ «МЕДІТЕРРА»

08131, Київська обл.,

Києво-Святошинський район,

с. Софіївська Борщагівка,

вул. Вишнева, 12 А

+38 044 338-01-07

office@mediterra.com.ua

Продукція:

Підпишіться на

новини та акції:

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Слідуйте за нами:

1 2 4