Новини

Компанія МЕДІТЕРРА вітає вас з Днем Державного Прапора та 30-ою річницею Незалежності України!

Щиро вітаємо Вас з Днем Державного Прапора та 30-ою річницею Незалежності України!

Державний Прапор – символ та гордість нашої держави. Він символізує суверенітет та незалежність України. У двох кольорових смугах поєднана вірність і мужність українців, їх відвертість та чесність. Ми завжди пишаємося, коли синьо-жовтий стяг майорить у небі під час заходів, які відбуваються у нашій країні та далеко за їх межами.

День Незалежності України – свято єдності, гордості та великої відповідальності за наше майбутнє, майбутнє наступних поколінь. Вже тридцять років поспіль ми, українці, вільний та самостійний народ.

24 серпня 1991 рік – ця дата закарбувалася в нашій пам’яті назавжди. Саме в цей день Україна стала незалежною та демократичною державою. Українці заявили на увесь світ, що ми велика нація, варта зайняти гідне місце у світовій спільноті.


Щиро дякую всім, хто виборював незалежність та продовжує робити це сьогодні: воїнам, які боронять нашу землю від лютого ворога на Сході України, лікарям, які рятують нас від жахливої пандемії та всім людям, які чесно виконують свої обов`язки перед нашою державою.
Тільки разом ми збудуємо країну про яку мріяли.