Голки для лапароскопії

Голка Вереша LAPOMED™

Голка Вереша LAPOMED™  необхідна для проведення пневмоперитонеуму на початку лапароскопічної операції. Особливістю такої голки є пружинний механізм, який дозволяє при попаданні в черевну порожнину знизити ризик пошкодження внутрішніх органів та судин. Такий механізм закриває жало голки після пункції черевної стінки.

Розмір: 110 мм і 150 мм

Голка для пункції

призначена для проколу з послідуючим забором рідинного вмісту порожнинного органу під час лапароскопічної операції. Такі голки вводяться через 5 мм троакар та мають із зовнішнього кінця адаптер Люера, що дозволяє з’єднувати голку з трубками та аспіраційними пристроями.

Голка для ушивання троакарних ран

застосовується для шиття передньої черевної стінки, а саме шкіри, підшкірної жирової клітковини, фасцій та апоневрозу (найміцніший шар). Особливістю голки для ушивання троакарних ран  є механізм роботи жала, який відкриває та закривіє боковий отвір для фіксації нитки. Таким чином при першому проколі нитку можна завести у черевну порожнину, вивільнити нитку, зробити другий прокол захватити нитку та витягнути назовні. Таким чином прошиваються усі шари передньої черевної стінки швидко та ефективно.

MEDITERRA

Оптимальний вибір в хірургії

ГОЛОВНА

НОВИНИ

КОНТАКТИ

ПРОДУКЦІЯ

MEDITERRA

ТОВ «МЕДІТЕРРА»

08131, Київська обл.,

Києво-Святошинський район,

с. Софіївська Борщагівка,

вул. Вишнева, 12 А

+38 044 338-01-07

office@mediterra.com.ua

Продукція:

Підпишіться на

новини та акції:

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Слідуйте за нами: