01/01/2019 року компанія  DUZEY MEDICAL  уповноважила Українську компанію  ТОВ “МЕДІТЕРРА” бути ЕКСКЛЮЗИВНИМ ПОСТАЧАЛЬНИКОМ всієї  преміальної лінійки виробництва на території української держави як компанію, яка є лідером серед оптимального вибору у співвідношення ціна-якість. Компанія виробляє медичні матеріали в сферах урології, гінекології та хірургії. Проводить глобальне розповсюдження цих продуктів по європі та світі. !

Компанія має сертифікат ISO 9001: 2008 ISO 13485: 2003 та CE.

Продукція виробляється відповідно до Директиви медичних пристроїв 93/42 / EEC та GMP.

Основна політика компанії полягає у виробництві справжнього ПРЕМІАЛЬНОГО продукту без необхідності спробувати другий раз доступно та своєчасно, відповідно до очікувань  клієнтів, постійно відновлюючи себе, виконуючи всі вдосконалення в  організації та використовуючи ресурси природи мудро, щоб забезпечити високий рівень вигоди з точки зору якості, як того вимагає конкурентний характер на сучасному ринку з вірним, рейтингом, чесним, працелюбним, добре дисциплінованим та оптимістичним персоналом, який поважає наукові факти та визначає пріоритети на всіх рівнях освіти і навчання!

Керівництво Duzey Medical та  ТОВ “МЕДІТЕРРА” зобов’язується забезпечити продукцію відповідно до правових норм та очікувань споживачів, ініціювати всі необхідні запобіжні заходи, відповідати  системі управління якістю, яка була визначена і застосована, а також полегшити всі ресурси, необхідні для оптимальної, безперебійної роботи системи охорони здоров’я.

З повагою!

Дерекція компіній.