Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше і'мя
Ваш email
Ваш номер телефону
Примітка до замовлення
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних

Одноразовий ендоскопічний степлер

грн.
грн.
Цей хірургічний інструмент широко використовується при резекції та анастомозі ендоскопічної хірургії для хірурга, також гінекології, педіатрії та в хірургії судин.

Робочий принцип одноразового ендоскопічного степлера – це єдиний медичний інструмент, спеціальний комплект якого має три ряди титанових еластичних гвинтів з хірургічним ножем між першими двома рядами титанових пружних гвинтів.

Гвинти розташовані у трьохступеневих рядах в м'якій тканині, що дозволяє ножу різати тканину між лініями основи. Це призвело до його загального використання як інструменту для шиття та різання.

Основним матеріалом є чистий титан, який відповідає стандартам ISO 5832-2:1999 (E). Деталь ковзання і ножі виконані з нержавіючої сталі. Картридж та ручка виконані з ABS, армованого нейлону або макролону.

Ендоскопічний ковшовий зшивач серії ECS, ендоскопічний з короткими серіями ECC, а також ендоскопічні з серій ECS та ECС є стерильними інструментами для одного пацієнта. Інструмент вставляє скоби і перетинає тканину між ними разом.

Ендоскопічні касети серії ECS – білі, сині, золоті, зелені – можуть вставляти два набори трирядкових кросових скоб. Функція блокування запобігає випадковому зняттю використаних картриджів.

Інструмент 45 скоб має 45-ти міліметрову шовну лінію, а довжина різання 43 мм. Інструмент 60 скоб має лінію швів 60 мм, а довжину різання 58 мм. У картриджах є захисна плита для захисту скоби під час транспортування. Картридж повинен бути встановлений перед використанням. Він не буде доставлений разом зі степлером. Ендоскопічні степлери для серії ECS слід використовувати лише з відповідним картриджем, хоча картридж можна використовувати з усіма типами ендоскопічних катерів для серії ECS. Не використовуйте картридж серії ECC з іншою серією приладів. Максимальна кількість вилучень 12 раз.
Дивіться також...
© 2018-2020. Всі права збережені. ТОВ "Медітерра"
МЕНЮ
вул. Вишнева, 12 А
с. Софіївська Борщагівка 08131, Київська обл., Україна
ТОВ «МЕДІТЕРРА»
КОНТАКТИ
АДРЕСА
+38 044 338-01-07
+38 067 408-01-07

office@mediterra.com.ua