Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше і'мя
Ваш email
Ваш номер телефону
Примітка до замовлення
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних

Duzey SVT Vaginal TAPE

грн.
грн.
Вагінальна підтримуюча стрічка Duzey SVT, виготовлена з нефарбованого моноволокнистого поліпропілену. Duzey SVT являє собою одноразову стерильну стрічку, яка виготовляється для лікування нетримання сечі у жінок.

Вагінальна підтримуюча стрічка Duzey SVT, дозволяє щільно закрити сечівник при мінімальному тиску в умовах найменш інвазивного втручання, що сприяє швидкому загоєнню. Мікропориста структура матеріалу прискорює процес відновлення тканини. Стрічки серії Duzey SVT можна застосовувати самостійно або разом з іншими засобами. Стрічка поставляється в комплекті з двома фіксаторами, що спрощують процес встановлення. Ергономічні ручки фіксаторів забезпечують оптимальний контроль при введенні голки. Фіксатори виготовлені з нержавіючого хромованого медичного сплаву і мають отвір діаметром 4 мм для введення сітки. Призначені для одноразового використання.

Типи:
  • Надлобковий
  • Трансобтураторний
  • Спіральний

Цистоцелe
Сітка для цистоцеле має 4 фіксації: по дві для надлобкового та трансобтураторного доступу. Завдяки плетеній структурі сітки, що вводиться при цистоцеле, процес загоєння відбувається швидко. Два фронтальних фіксатори використовуються для введення мідуретрального слінгу, а задні – для реконструкції латеральних дефектів.

Ректоцелe
Сітка для ректоцеле має 2 фіксації. Спеціальна структура в середині сітки покращує процес загоєння тканини.

Застосування:
При нетримання сечі у жінок через підвищення тиску детрузора, а саме, при фізичному навантаженні, кашлі або чханні.

Дивіться також...
© 2018-2020. Всі права збережені. ТОВ "Медітерра"
МЕНЮ
вул. Вишнева, 12 А
с. Софіївська Борщагівка 08131, Київська обл., Україна
ТОВ «МЕДІТЕРРА»
КОНТАКТИ
АДРЕСА
+38 044 338-01-07
+38 067 408-01-07

office@mediterra.com.ua