MEDITERRA

Оптимальний вибір в хірургії

Підтримуючі стрічки Duzey SVT Vaginal TAPE

Вагінальна підтримуюча стрічка Duzey SVT, виготовлена з нефарбованого моноволокнистого  поліпропілену. Duzey SVT являє собою одноразову стерильну стрічку, яка виготовляється  для лікування нетримання сечі у жінок.

Вагінальна підтримуюча стрічка Duzey SVT, дозволяє щільно закрити сечівник при мінімальному тиску в умовах найменш інвазивного втручання, що сприяє швидкому загоєнню. Мікропориста структура матеріалу прискорює процес відновлення тканини.
Стрічки серії Duzey SVT можна застосовувати самостійно або разом з іншими засобами. Стрічка поставляється в комплекті з двома фіксаторами, що спрощують процес встановлення. Ергономічні ручки фіксаторів забезпечують оптимальний контроль при введенні голки. Фіксатори виготовлені з нержавіючого хромованого медичного сплаву і мають отвір діаметром 4 мм для введення сітки. Призначені для одноразового використання.

Типи:

  • Надлобковий
  • Трансобтураторний
  • Спіральний.

Цистоцелe
Сітка для цистоцеле має 4 фіксації: по дві для надлобкового та трансобтураторного доступу Завдяки плетеній структурі сітки, що вводиться при цистоцеле, процес загоєння відбувається швидко. Два фронтальних фіксатори використовуються для введення мідуретрального слінгу, а задні – для реконструкції латеральних дефектів.

Ректоцелe
Сітка для ректоцеле має 2 фіксації. Спеціальна структура в середині сітки покращує процес загоєння тканини.

Застосування:
При нетримання сечі у жінок через підвищення тиску детрузора а саме, при фізичному навантаженні, кашлі або чханні.

MEDITERRA

ТОВ «МЕДІТЕРРА»

08131, Київська обл.,

Києво-Святошинський район,

с. Софіївська Борщагівка,

вул. Вишнева, 12 А

+38 044 338-01-07

+38 067 408-01-07

office@mediterra.com.ua

Продукція:

Підпишіться на

новини та акції:

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

Слідуйте за нами: